Uue tegevusvaldkonnana alustasime traktori ja seadmete rentimisega. Pakume rendiks 35hj TYM traktorit, mis on varustatud hüdrostaatilise käigukastiga. See võimaldab traktori kasutamist ka istandustes, kus on vajalik väga sujuv ja aeglane liikumine. Lisadena on võimalik rentida esilaadur koos kühvli ja alusekahvlitega ning hooldusniiduk.
Tee oma ATV-st traktor, lisades ATV-le korralik metsahaagis! Kvaliteetne ja võimas ATV metsahaagis koos funktsionaalse metsatõstuki ja hüdrojaamaga. Haagis sobib hästi kasutamiseks ka jaapani väiketraktorite või kasvõi maastikuauto taga.
Saabusid uued 140cm töölaiusega ATV niidukid. Niiduk on varustatud kõikide lisadega : Elektriline ja käsistarter, rataste paigutamise süsteem (rattad saab asetada nii küljepealsesse kui ka tahaasendisse) ja võimsam 16hj 420cm3 mootor.
Kolme planetaarilise ülekandega, hästi tihendatud ja võimsad ATV vintsid X3500 on nüüd E-poes erihinnaga. Saadaval nii trossiga kui nööriga mudelid. Lisaks kaugjuhtimis raadiopuldid, varuköied jne.