Hooldusniiduk FELMET 165 Avatava luugiga
Ühik: tk
FELMET 165 niidukid sobivad nõudlikule kliendile. Väga hea hinna-kvaliteedi suhtega. Väikese eelarvega saab väga hea masina. Ideaalselt viimistletud välimuse ja hästi valitud detailidest koosnev niiduk. Tugev, vastupidav konstruktsioon ja töösõlmed. Korpus on topeltseinaga.
| Töölaius | 165cm |
| Kogulaius | 180cm |
| Tööorganid | Vasarterad |
| Jõuülekanne | Kolme B-profiil kiilrihmaga |
| Tugirull | Reguleeritava kõrgusega |
| Küljele nihutamine manuaalselt | Standardvarustuses 20cm |
| Küljele nihutamine hüdrauliliselt | Puudub |
| Korpuse kaitsed külgedel | Standardvarustuses |
| Tagaluuk | Standardvarustuses (manuaalselt avatav-suletav) |
| Kaal | 350kg |
| Garantii | 2 aastat |
240cm niidukid sobivad väga hästi 95-170hj traktoritele. Tegemist on väga kvaliteetse ja tugeva masinaga.
4650,00 €



