Hooldusniiduk MAX 320
Tootekood: 1885808
Ühik: tk
Ühik: tk
Hind:
10044,00 €
9300,00 €
Profiseeria niiduk 320cm töölaiusega.
Sobib nii esirippes kui ka tagarippes niitmiseks. Väga massiivne ja võimas niiduk, mille tühikaal 1800kg.
| Töölaius | 320cm |
| Kogulaius | 340cm |
| Tööorganid | Vasarterad 1200g |
| Jõuülekanne | Viie B-profiil kiilrihmaga |
| Tugirull | Reguleeritava kõrgusega |
| Kinnitus | Sobib esi-ja tagarippesse |
| Reduktor | Kahepoolse väljavõttega 1000p/min |
| Küljele nihutamine hüdrauliliselt | Standardvarustuses |
| Korpuse kaitsed külgedel | Standardvarustuses |
| Tagaluuk | Standardvarustuses (manuaalselt avatav-suletav) |
| Kaal | 1800kg |
| Jõuvajadus | Alates 150hj |
| Garantii | 2 aastat |
Sarnased tooted
Tugeva ehitusega NEFL 135 niidukid sobivad hästi territooriumi hooldamiseks väikestes majapidamistes. Antud mudeli märksõnadeks on soodne hind, hea järelteenidus ja vastupidavad komponendid.
Tootekood: 1885484
1227,60 € (10%)
1364,00 €
1364,00 €
FELMET 220 niidukid sobivad väga hästi 80-120hj traktoritele. Tegemist on väga kvaliteetse ja tugeva masinaga.
Tootekood: 1885533
3286,00 € (7%)
3534,00 €
3534,00 €
240cm niidukid sobivad väga hästi 95-170hj traktoritele. Tegemist on väga kvaliteetse ja tugeva masinaga.
Tootekood: 1885637
4526,00 € (3%)
4650,00 €
4650,00 €



