Kraaviniiduk VGM DYNAMIC 220
Ühik: tk
Kraaviniiduk VGM DYNAMIC 220 niidukid sobivad väga hästi 80-150hj traktoritele. Suur ja tugev niiduk, mis on varustatud profiseeria niiduki elementidega.
| Töölaius | 220cm |
| Kogulaius | 240cm |
| Tööorganid | Vasarterad |
| Jõuülekanne | Nelja B-profiil kiilrihmaga |
| Tugirull | Reguleeritava kõrgusega |
| Poomi vedrukaitsed | Standardvarustuses |
| Laagripukid avatavad väljaspool korpust | Standardvarustuses |
| Küljele nihutamine hüdrauliliselt | -60 kraadi kuni +90 kraadi |
| Korpuse kaitsed külgedel | Standardvarustuses |
| Kaal | 900kg |
| Võimsuse vajadus | alates 80hj |
| Garantii | 2 aastat |
Tugeva ehitusega NEFL 135 niidukid sobivad hästi territooriumi hooldamiseks väikestes majapidamistes. Antud mudeli märksõnadeks on soodne hind, hea järelteenidus ja vastupidavad komponendid.
1364,00 €
FELMET 160 niidukid sobivad väga hästi 50-80hj traktoritele. Tegemist on väga kvaliteetse ja tugeva masinaga.
3038,00 €



