Hooldusniiduk FELMET 200
Tootekood: 1885653
Ühik: tk
Ühik: tk
Hind:
3038,00 €
FELMET 200 niidukid sobivad väga hästi 70-120hj traktoritele. Tegemist on väga kvaliteetse ja tugeva masinaga.
| Töölaius | 200cm |
| Kogulaius | 220cm |
| Tööorganid | Vasarterad |
| Jõuülekanne | Nelja B-profiil kiilrihmaga |
| Tugirull | Reguleeritava kõrgusega |
| Küljele nihutamise siinid 50cm | Standardvarustuses |
| Küljele nihutamine manuaalselt | Standardvarustuses |
| Küljele nihutamine hüdrauliliselt | Lisavarustus (+150eur) |
| Korpuse kaitsed külgedel | Standardvarustuses |
| Kaal | 580kg |
| Garantii | 2 aastat |
Sarnased tooted
ATV esiniiduk töölaiusega 100cm. Tööorganiks on võllrootor, millele on paigaldatud Y terad. Lisaks on võimalik kasutada kulpterasid, vasarterasid. Eripakkumisena kuulub hinna sisse ka külgnihke seade (eraldi ostes +280 eur).
Tootekood: 1885592
2225,80 € (27%)
3038,00 €
3038,00 €
Tugeva ehitusega NEFL 135 niidukid sobivad hästi territooriumi hooldamiseks väikestes majapidamistes. Antud mudeli märksõnadeks on soodne hind, hea järelteenidus ja vastupidavad komponendid.
Tootekood: 1885484
1227,60 € (10%)
1364,00 €
1364,00 €



