Kraaviniiduk FELMET 205 Heavy
Tootekood: 1885703
Ühik: tk
Ühik: tk
Hind:
5580,00 €
4898,00 €
FELMET 205 kraaviniidukid toodetakse kolmes variandis - Light, Midi ja Heavy. Midi ja Heavy seeria niidukid sobivad nõudlikule kliendile. Väga hea hinna-kvaliteedi suhtega. Väikese eelarvega saab väga hea masina. Ideaalselt viimistletud välimuse ja hästi valitud detailidest koosnev niiduk. Tugev, vastupidav konstruktsioon ja töösõlmed. Korpus on topeltseinaga.
| Töölaius | 205cm |
| Kogulaius | 225cm |
| Tööorganid | Vasarterad |
| Jõuülekanne | Nelja B-profiil kiilrihmaga |
| Tugirull | Reguleeritava kõrgusega |
| Kraavikalde niitmine | -65 kuni +90 kraadi |
| Korpuse kaitsed külgedel | Standardvarustuses |
| Tagaluuk | Standardvarustuses (manuaalselt avatav-suletav) |
| Kaal | 790kg |
| Garantii | 2 aastat |
Sarnased tooted



