Kraaviniiduk FELMET 165 Midi
FELMET 165 kraaviniidukid toodetakse kolmes variandis - Light, Midi ja Heavy. Midi ja Heavy sobivad nõudlikule kliendile. Väga hea hinna-kvaliteedi suhtega. Väikese eelarvega saab väga hea masina. Ideaalselt viimistletud välimuse ja hästi valitud detailidest koosnev niiduk. Tugev, vastupidav konstruktsioon ja töösõlmed. Korpuse esiosa on topeltseinaga. Liigend-detailid on sepistatud. Kõik liigendid on määritavad.
| Töölaius | 165cm |
| Kogulaius | 185cm |
| Tööorganid | Vasarterad |
| Jõuülekanne | Kolme B-profiil kiilrihmaga |
| Tugirull | Reguleeritava kõrgusega |
| Kraavikalde niitmine | -65 kuni +90 kraadi |
| Korpuse kaitsed külgedel | Standardvarustuses |
| Tagaluuk | Standardvarustuses (manuaalselt avatav-suletav) |
| Kaal | 400kg |
| Garantii | 2 aastat |



